Kategoriler

HAKKIMIZDA

 

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan OFSÜT; kaliteli, hesaplı ve güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup, başta gıda maddeleri perakendeciliği olmak üzere; şarküteri grubu, tereyağı, peynir reyonlarıyla da müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve de başarmıştır.

OFSÜT yönetimi, gıda sektöründe müşterilerine kaliteyi ucuza sunabilmek için girişimcilik ruhu ve müşterilerinin ilgisinden aldığı güç ve güvenle 2000 yılında gıda toptancılık piyasasına hızlı bir giriş yapmış, yöresel süt  ürünlerinin toptan pazarlama ve dağıtımını aktif servis hizmetiyle de bakkal ve marketlerin satışına OFSÜT adı altında sunmaya başlamıştır.


Tamamen yerli sermaye olan firmamız, yönetim ve personelinin özverili çalışmalarıyla bugüne gelmiş, gıda sektöründeki öncülüklerine devam etmiştir.


Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız, bundan böyle daha geniş kitlelere hitap edebilmek amacıyla www.ofsut.com internet online satış sitesi kurararak türkiyenin her yerine kargo üçreti almadan ürünlerini göndermektedir 2000 yıllarında ofsüt marka tescilini ve patentini alarak  şirketimizin

 istanbul avrupa yakası bölge müdürlüğünü kurarak istanbulun çeşitli yerlerinde ofsüt adı altında bayiilik ve franchise ler vererek yolumuza devam etmekteyiz

Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayetlerinizi bize aktarmanızı temenni ederek saygılarımızı sunuyoruz.

Gayret bizden, başarı ALLAH'tandır.